9 stycznia 2019

OFERTA

PDF do pobrania – POWER SPEECH Tomasz Kozłowski 2021

PDF do pobrania – COACHING Tomasz Kozłowski

PDF do pobrania – WARSZTAT ZESPOŁOWY Tomasz Kozłowski

 

 

MOWA MOTYWACYJNA – POWER SPEECH

Celem mowy motywacyjnej jest pobudzenie w uczestnikach spotkania refleksji, w oparciu o którą Człowiek rozpoznaje w sobie zasoby do pokonywania największych trudności.

Uważam, że nasze słabości, lęki i tworzone w głowie przeszkody, mogą być precyzyjnym drogowskazem do samorozwoju. To nie walka ze słabościami, ale ich akceptacja pomaga w pokonywaniu największych życiowych przeszkód.

W moim wystąpieniu odsłaniam te właśnie mechanizmy, których wykorzystanie dało mi szansę nie tylko spełnienia moich dziecięcych marzeń, ale przede wszystkim przekucia ich w pomoc innym ludziom.

 

 

KONSULTACJE / COACHING

Prowadzony przeze mnie proces coachingowy jest mocno odmienny od standardowych rynkowych propozycji. Zarówno moje nietypowe doświadczenia związane z wieloletnią działalnością w ratownictwie górskim, gdzie pod ogromną presją działaliśmy w celu ratowania ludzkiego życia, jak i realizacja wymagających, ekstremalnie trudnych projektów spadochronowych, są ciekawym uzupełnieniem spojrzenia na pracę człowieka w korporacyjnym, często trudnym środowisku. I jak się okazuje, obszary te mają ze sobą wiele wspólnego, bo dzisiejsze wymagania biznesowe same w sobie często stają się psychicznie ekstremalnym wyzwaniem.

 

 

SZKOLENIA

Szkolenia i warsztaty, które prowadzę dla zespołów są przede wszystkim zorientowane na zdiagnozowanie dysfunkcji i trudności. To właśnie te zmienne pokazują, co należy w zespole zmienić, aby stał się bardziej efektywny. Rzetelna diagnoza daje możliwość przetrenowania nowego sposobu komunikowania się i funkcjonowania w sytuacji trudnej i zaskakującej. Uczestnicy nie znają programu spotkania po to właśnie, żeby zaobserwować ich w realnej, a nie „odgrywanej” działalności zespołu.